+48 34 364 33 56 | biuro@tora-wentylacja.pl
ikona marka1
Dołącz do grona osób
oddychających „zielonym” powietrzem
 
Czyste powietrze to nie luksus, to standard, który wdraża nasza firma. W Tora Wentylacja od lat zajmujemy się dostarczaniem uniwersalnych, energooszczędnych, nowoczesnych i estetycznych rozwiązań dla osób prywatnych, inwestorów, właścicieli budynków i przedsiębiorców. Naszym klientom proponujemy kompleksowe rozwiązania instalatorskie na terenie całej Polski, w tym również sprzedaż asortymentu i usługi doradcze z zakresu doboru odpowiednich systemów wentylacji, klimatyzacji i dystrybucji powietrza.

Wdrażamy i propagujemy rozwiązania, dzięki którym nareszcie będziesz mógł odetchnąć pełną piersią bez obaw, że z każdym oddechem do płuc wciągasz niebezpieczne substancje. Twoje zdrowie jest dla nas najcenniejsze.
Jakość powietrza
ma kluczowe znaczenie
 
ico marka1

Indywidualne podejście

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego wszystkie usługi, zakres prac, a także funkcjonalność i wygląd urządzeń dobierane są indywidualnie.
ico marka3

Sprawny montaż

Szybko, bezproblemowo i fachowo – tak właśnie pracujemy dla Ciebie. Wykonujemy instalacje na terenie całej Polski, w budynkach każdego rodzaju.
ico marka2

Sprawdzone produkty

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Wszystkie produkty począwszy od pojedynczych elementów, aż po całe systemy wykonane są z najlepszych materiałów.
ico marka4

Serwis na gwarancji

Gwarancją obejmujemy nie tylko produkty, ale również naszą pracę, co oznacza, że możesz być 100% pewny założonej instalacji. Nic nie pozostawiamy przypadkowi.
ikona marka2a
Dostarczamy sprawdzone rozwiązania
systemów wentylacji w Polsce
 
Jesteśmy wszędzie – wystarczy, że do nas napiszesz, a zjawimy się osobiście u Ciebie. Tora Wentylacja jest firmą działającą na terenie całego kraju. W ofercie posiadamy urządzenia wielu sprawdzonych producentów, dostarczających wyłącznie najwyższej jakości produkty i akcesoria do wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji pomieszczeń. Wszystkimi pracami zajmujemy się osobiście i nie korzystamy z usług podwykonawców, dzięki czemu możemy zagwarantować zawsze taką samą, najwyższą jakość usługi. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych produktów oraz najwyższych standardów obsługi  i doradztwa technicznego, jesteśmy zaufanym partnerem naszych odbiorców. Rocznie wykonujemy setki kompletnych instalacji. Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
https://www.oferteo.pl/wentylacja-rekuperacja/czestochowa#Najlepsi

 

Umów się na spotkanie!